blank

Tobi Serwis

blank

Czyszczenie filtrów DPF

Jak z nową stroną internetową i świeżym wizerunkiem marki w sieci, skutecznie zadebiutować w branży motoryzacyjnej z usługą wykorzystującą nowoczesną technlogię? Firma Tobi Serwis miała okazję się o tym przekonać!

branding

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: czerwiec 2023
Czas realizacji: 60 dni
Zakres: Branding + projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Tobi Serwis

Tobi Serwis to firma specjalizująca się w profesjonalnym czyszczeniu filtrów DPF dla różnych typów pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma wykorzystuje nowoczesną, hybrydową technologię czyszczenia filtrów DPF, łączącą metodę hydrodynamiczną i pneumatyczną, co zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie.

Firma oferuje również usługi serwisowe i assistance, posiadając własny, w pełni wyposażony serwis samochodowy. Serwis zajmuje się szerokim zakresem prac naprawczych i diagnostycznych dla samochodów osobowych i ciężarowych, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, a także zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient dotychczas prowadził serwis samochodowy, w formie dodatkowej linii biznesowej, w którym realizowane były głownie naprawy samochodów pochodzących z floty firmy. Zakres usług serwisu powiększył się jednak o czyszczenie filtrów DPF za pomocą nowoczesnej technologii i firma chciała rozpocząć pozyskiwanie klientów także z zewnątrz. Nie ma lepszego sposobu na budowanie wizerunku firmy w sieci niż nowoczesna strona internetowa.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą Tobi Serwis rozpoczęliśmy w czerwcu 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy wymagania co do projektu identyfikacji wizualnej oraz specyfikę nowej strony WWW.

ETAP 1

Nowa identyfikacja wizualna

Na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta i jego szczegółowych wymagań, zaprojektowaliśmy nową, czytelną i atrakcyjną identyfikację wizualną całej firmy.

ETAP 2

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 3

Stworzenie strony WWW

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej z wykorzystaniem CMS WordPress.

BRANDING

Nowa identyfikacja wizualna

Firma potrzebowała nowego wizerunku, który pomoże zbudować rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów. Zaprojektowaliśmy nowy logotyp wraz z kompletną księgą znaku.

blank
blank
blank
blank
blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, działająca na konkurencyjnym rynku, nastawiona na zrównoważony rozwój i chcąca pozyskiwać nowych klientów.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie spójnym z wykonaną wcześniej identyfikacją wizualną. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług a także wszystkie szczegóły dotyczące technologii wykorzystanej w procesie czyszczenia filtrów DPF.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy Tobi Serwis została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja oferty

Jasne i konkretne zaprezentowanie oferowanych usług a także zalet zaawansowanej technologicznie usługi.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank