blank

Piłki basenowe

blank

Sklep z kulkami do basenów

Jak za pomocą skutecznych działań SEO oraz content marketingu zwiększyć widoczność serwisu, a także konwersję i przychody sklepu? Odkryj jak nasza współpraca wpłynęła na rozwój producenta piłeczek do suchych basenów.

seo

blank
x
wzrost konwersji
+ 0
fraz w TOP3
+ 0 %
ruchu z SEO (rok do roku)
0 x
więcej fraz w TOP10
blank
blank

O kliencie

Piłki basenowe

Firma "Piłki Basenowe", znana również jako El-term, specjalizuje się w produkcji piłek do suchych basenów. Są one wytwarzane z niezwykłą precyzją, co zapewnia im lekkość i dużą wytrzymałość. Firma rozpoczęła działalność w 2020 roku, koncentrując się na produkcji kulek, które są bezpieczne dla dzieci, ponieważ posiadają wszelkie niezbędne atesty i są pozbawione substancji toksycznych.

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a ich oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, takich jak przedszkola, restauracje czy hotele, które wykorzystują te produkty do tworzenia kreatywnych i bezpiecznych przestrzeni zabaw dla dzieci.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z klientem rozpoczęliśmy w lutym 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy cele i założenia firmy i dobraliśmy do nich odpowiednie działania.

ETAP 1

Analiza sprzedaży i celów firmy

Pierwszym etapem współpracy była konsultacja z klientem na temat celów i założeń na najbliższe miesiące, a także dokładna analiza dotychczasowych działań i sprzedaży sklepu.

ETAP 2

Opracowanie strategii działań

Posiadając wiedzę na temat dotychczasowych działań, asortymentu, grup odbiorców a także konkurencji, przygotowaliśmy marketingową strategię na najbliższe miesiące.

ETAP 3

Rozpoczęcie działań SEO

Wspólnie z klientem zdecydowaliśmy, że rozpoczęcie działań w zakresie pozycjonowania sklepu internetowego są najbardziej zgodne z jego oczekiwaniami i założeniami biznesowymi.

zobacz efekty działań seo

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Wdrażanie strategii rozpoczęliśmy w lutym 2023 roku od optymalizacji i poprawy wydajności sklepu internetowego. Zadbaliśmy o przyjazność adresów URL, meta dane czy strukturę nagłówków. Uzupełniliśmy stronę rozbudowanymi treściami, a także utworzyliśmy bloga, na którym regularnie publikujemy artykuły branżowe. Podejmowane działania sprawiają, że ruch organiczny odpowiada za ponad 50% wszystkich zamówień w sklepie.

blank
Analiza i dobór konwertujących fraz

Budowanie stabilnego źródła ruchu w oparciu o najbardziej konwertujące frazy to sposób na biznesowe powodzenie działań SEO.

blank
Tworzenie wartościowej treści

Pozycjonowanie fraz kluczowych wykorzystując wysokiej jakości treści, które dodatkowo edukują użytkowników to skuteczny sposób na wzrosty.

blank
Stała optymalizacja konwersji

Sam ruch w serwisie nie przełoży się na rozwój biznesu, dlatego stale dbamy o optymalizajcę konwersji i realizację celów biznesowych.

Wykres widoczności fraz kluczowych i ruchu

blank

Widoczność serwisu - styczeń 2023

TOP 3

8

fraz kluczowych

TOP 10

18

fraz kluczowych

TOP 20

37

fraz kluczowych

TOP 50

66

fraz kluczowych

Widoczność serwisu - grudzień 2023

TOP 3

48 blank

fraz kluczowych

TOP 10

96 blank

fraz kluczowych

TOP 20

126 blank

fraz kluczowych

TOP 50

244 blank

frazy
kluczowe