blank

Pihut Media

blank

Profesjonalne sesje zdjęciowe

Jak na podstawie kilku podstawowych informacji przygotować atrakcyjny projekt graficzny i wdrożyć funkcjonalną stronę internetową? Współpraca z Pihut Media pokazała, że to jak najbardziej możliwe i to w zaledwie 30 dni!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: kwiecień 2023
Czas realizacji: 30 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Pihut Media

Pihut Media, prowadzone przez Sebastiana Pihuta, absolwenta Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalizuje się w profesjonalnych usługach fotograficznych i video. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż.

Sebastian świadczy szeroki zakres usług, w tym fotografię wizerunkową, samochodową, nieruchomości, produktową, a także nagrania i montaż video na potrzeby mediów społecznościowych oraz filmy reklamowe. Potrzebujesz uniknalnej i kreatywnej realizacji? Zgłoś się do Pihut Media!

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu spójnego wizerunku firmy w sieci, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient nie posiada strony internetowej, wszystkie zlecenia do tej pory pozyskiwał organicznie lub świadczył usługi dla znajomych i klientów z polecenia. Jest to strategia, która cechuje się niską powtarzalnością i ciężko ją skalować. Nowa strona internetowa pozwoli nie tylko przedstawić całą ofertę firmy, ale także zaprezentować dotychczas wykonane realizacje oraz rozpocząć budowanie wizerunku w sieci.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z Pihut Media rozpoczęliśmy w kwietniu 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, prowadzona przez młodego i ambitnego człowieka, nastawiona na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów każdego dnia.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy marketingową stronę internetową, której celem jest przedstawienie wszystkich usług firmy Pihut Media, w czytelny i atrakcyjny sposób. Całość jest spójna z przygotowaną wcześniej i dostarczoną przez klienta identyfikacją wizualną - logotypem oraz wybranymi barwami, które świetnie oddają jej charakter.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa Pihut Media została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank
Czytelny podział usług

Firma oferuje usługi foto/video z wielu kategorii, co wymagało zaprojektowania jasnego i czytelnego podziału.

blank