Strona www & pozycjonowanie & facebook ads

Partner Uber, Bolt, Freenow

Klient to największy partner aplikacji Uber, Bolt oraz Freenow w Krakowie, działający także na terenie Warszawy i Lublina. Firma zajmuje się zatrudnianiem i rozliczaniem kierowców najpopularniejszych aplikacji służących do przewozu osób, zapewniając w 100% legalną pracę jako kierowca taksówki.

ERES Partner to jedna z firm należąca do grupy kapitałowej ERES Holding, skupiającej w sobie firmy motoryzacyjne. Znajdują się w niej także takie podmioty jak wypożyczalnia samochodów ERES Cars, warsztat samochodowy i detailing ERES Garage czy ERES Soft tworzący oprogramowanie.

blank

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I 100% ZADOWOLENIA

Zobacz założenia, proces i efekty udanej współpracy.

blank

Cele i założenia współpracy

Po konsultacjach z klientem wspólnie zdecydowaliśmy, że stworzona kilka lat temu, przez "programistę amatora" strona internetowa wymaga gruntownej przebudowy, a nawet wykonania jej od podstaw na nowo.

Klient zdecydował się także na usługę pozycjonowania nowo stworzonej strony na rynkach lokalnych - w Krakowie, Warszawie oraz Lublinie, celem ograniczenia wydatków na Google Ads i zastąpienie tego źródła użytkownikami z wyników organicznych.

Po pewnym czasie rozpoczęliśmy także prowadzenie kampanii Facebook Ads, celem dywersyfikacji źródeł ruchu na stronie i pozyskiwania leadów.

Zakres współpracy

blank

Strona WWW

blank

Pozycjonowanie

blank

Facebook Ads

Strona WWW

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy nową stronę internetową w formie landingpage, której celem jest przedstawienie szczegółów współpracy oraz pozyskiwanie leadów od osób zainteresowanych pracą jako kierowca taksówki.

blank
blank
blank

Pozycjonowanie

Pracę rozpoczęliśmy w marcu 2022 roku od optymalizacji strony internetowej, którą wcześniej stworzyliśmy. Było o tyle prościej, że tworząc stronę zadbaliśmy od razu o przyjazność adresów URL czy strukturę nagłówków. Uzupełniliśmy stronę rozbudowanymi treściami o branży taksówkarskiej, na potrzeby każdego miasta z osobna. Utworzyliśmy także bloga, na którym regularnie publikujemy artykuły branżowe.

Od kilku miesięcy systematycznie budujemy pozycje najważniejszych słów kluczowych w organicznych wynikach wyszukiwania. Podjęte działania sprawiły, że SEO generuje około 150 leadów miesięcznie przez formularz kontaktowy, a także kilkadziesiąt podjętych prób kontaktu w inny sposób.

Kluczowe frazy w TOP 1:

Kluczowe frazy w TOP 3:

Kluczowe frazy w TOP 10:

blank
blank
blank
blank

Facebook Ads

Po pewnym czasie klient zdecydował się także zlecić nam stworzenie i prowadzenie kampanii w systemie reklamowym Facebook Ads. Wspólnie uznaliśmy, że będziemy optymalizować reklamy pod pozyskiwanie leadów. Stworzyliśmy treści reklamowe, zaprojektowaliśmy materiały graficzne i wdrożyliśmy kampanię.

blank
blank
blank

Posumowanie

Efekty podjętych działań pojawiły się stosunkowo szybko, a wyniki stale notują wzrosty. Nowa strona internetowa z całą pewnością przypadła do gustu użytkownikom, co obserwujemy dzięki wdrożonym narzędziom analitycznym. W ciągu kilku miesięcy zwiększyliśmy ilość pozyskiwanych leadów o ponad 100%.

Kontynuujemy współpracę z wszystkimi podmiotami grupy ERES Holding, świadcząc stałą opiekę marketingową, graficzną oraz programistyczną.

SPIS TREŚCI