blank

Compass Nieruchomości

blank

Inwestowanie w nieruchomości

Jak na podstawie wytycznych od klienta przygotować atrakcyjny projekt graficzny serwisu, stworzyć merytoryczną, branżową treść i wdrożyć skuteczną stronę WWW? Firma Compass miała okazję się o tym przekonać!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: październik 2023
Czas realizacji: 40 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Compass Nieruchomości

Compass Nieruchomości to firma działająca w branży inwestycji, która specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości nieruchomości w Niemczech. Firma posiada imponujące portfolio ponad 27000 nieruchomości, które są gotowe do generowania dochodu dla inwestorów. Compass wyróżnia się na rynku dzięki swojej nowoczesnej i przejrzystej strategii inwestycyjnej.

Compass Nieruchomości to idealny wybór dla osób szukających rzetelnego partnera do inwestycji w nieruchomości w Niemczech, pragnących mieć gwarancję sukcesu finansowego.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku finansowym, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient stał się częścią grupy Compass, chcąc oferować Polakom mieszkającym lub przebywającym w Niemczech atrakcyjne inwestycje w nieruchomości w tym kraju. Grupą odbiorców są osoby z kapitałem, szukające możliwości jego ulokowania. Wspólnie uznaliśmy, że profesjonalna strona internetowa, która pozwoli zainteresowanym zapoznać się z ofertą firmy to najlepsze co można zrobić na sam początek.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą Compass rozpoczęliśmy w październiku 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, działająca na poważnym - finansowym rynku, prowadzona przez młody zespół i nastawiona na zrównoważony rozwój.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie spójnym identyfikacją wizualną całej niemieckiej grupy Compass, do której klient należy. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług a także wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy Compass została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja usług

Jasne i konkretne zaprezentowanie oferowanych usług za pomocą merytorycznych treści dopasowanych do grupy odbiorców.

blank
Wartość i konkretne informacje

Zaufanie i wartość wynikająca ze współpracy jest w branży finansowej kluczowa, o czy musieliśmy pamiętać realizując zlecenie.

blank