blank

BHP Felicitas

blank

Sklepy za artykułami BHP

Jak nowa strona internetowa, przedstawiająca szeroki asortyment sklepów stacjonarnych z specjalistycznym asortymentem, może pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki na lokalnym rynku? Wraz z BHP Felicitas znamy odpowiedź!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: maj 2023
Czas realizacji: 30 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

BHP Felicitas

Centrum BHP Felicitas to firma działająca od 2011 roku, specjalizująca się w dystrybucji wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej oraz produkcji certyfikowanej, specjalistycznej odzieży ochronnej. Firma współpracuje z polskimi i zagranicznymi producentami, oferując w swoich sklepach wyselekcjonowane produkty w przystępnych cenach.

Felicitas koncentruje się na kompleksowym wyposażaniu pracowników wielu sektorów przemysłu, zapewniając im bezpieczeństwo i komfort pracy. W ofercie firmy znajduje się odzież robocza i ochronna, obuwie robocze i ochronne, artykuły ochrony osobistej, a także specjalistyczne środki czystości.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na odświeżeniu swojego wizerunku w sieci. Stara strona nie spełnia już swoich zadań, a także nie wygląda najlepiej, dlatego firma zdecydowała się na nowy serwis WWW.

wyzwania

Dlaczego nowa strona?

Firma BHP Felicitas funkcjonuje od kilkunastu lat, od wielu lat posiadała także stronę internetową. Technologia w ostatnich latach poszła jednak na tyle do przodu, że strona internetowa była już przestarzała i nie spełniała swoich funkcji. Wspólnie ustaliliśmy, że nie ma sensu jej ratować, a zaprojektowanie i wdrożenie całkowicie nowego serwisu będzie najlepsze, najbardziej efektywne a także opłacalne kosztowo.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą BHP Felicitas rozpoczęliśmy w maju 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Obecna strona internetowa, stworzona kilka lat wcześniej była jednak mało funkcjonalna i atrakcyjna i w żaden sposób nie zachęcała klientów do skorzystania z usług i zakupu produktów firmy. Wspólnie postanowiliśmy, że starej strony nie ma sensu ratować i dużo lepszym rozwiązaniem będzie zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie, spójnym z budowaną przez lata identyfikacją wizualną firmy. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące oferowanych produktów i usług a także wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa BHP Felicitas została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank
Czytelna ekspozycja wartości

Firma oferuje produkty i usługi z szerokiego zakresu, co wymagało ich przedstawienia w jasny i czytelny dla użytkowników sposób.

blank