blank

Auto Glass

blank

Naprawa i modyfikacja pojazdów

Jak lokalna firma motoryzacyjna, działająca na konkurencyjnym rynku może go zdominować? Auto Glass pokazuje, że odpowiedzią jest nowa strona internetowa i skuteczne działania SEO.

STRONA WWW

seo

blank
+ 0
zapytań miesięcznie
+ 0 %
fraz w TOP3
+ 0 %
ruchu w 6 miesięcy
+ 0
nowych fraz w TOP50
blank
blank

O kliencie

Auto Glass Łukaszewski

Firma Auto Glass Łukaszewski świadczy kompleksowe usługi dla ochrony i poprawy wyglądu samochodów. Firma zajmujemy się aplikacją folii PPF, przyciemnianiem szyb, zmianą koloru samochodu za pomocą folii czy naprawą i wymianą szyb samochodowych.

Firma działa od 1983 roku, czyli od ponad 40 lat dzieli się ze swoimi klientami wysoką jakością usługi i doświadczeniem zatrudnionych specjalistów. Auto Glass korzysta tylko z najwyższej jakości materiałów i najnowszych technologii, aby zapewnić każdemu pojazdowi odpowiedni wygląd.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na posiadaniu strony internetowej, która nie będzie tylko nieaktualną wizytówką firmy, a narzędziem do regularnego pozyskiwania nowych klientów.

wyzwania

Czemu musimy sprostać?

Klient od lat walczy z dużą firmą o podobnej nazwie, która świadczy te same usługi na lokalnym rynku. Konieczne jest odcięcie się od konkurencji i budowanie swojego wizerunku.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z Auto Glass Łukaszewski rozpoczęliśmy w maju 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy założenia dotyczące nowej strony internetowej, a także plan marketingowy na najbliższe miesiące współpracy.

ETAP 1

Opracowanie strategii działań

Konsultacja i przygotowanie planu na działania strategiczne i marketingowe to absolutna podstawa udanej i skutecznej współpracy z marką, która chce się rozwijać.

ETAP 2

Stworzenie strony WWW

Pierwszym elementem strategii było wykonanie nowej, marketingowej i skutecznej strony internetowej, która będzie bazą wspierającą dalsze działania biznesowe i marketingowe.

ETAP 3

Rozpoczęcie działań SEO

Kolejnym etapem było rozpoczęcie działań w zakresie SEO na rynku lokalnym, dla usług świadczonych przez firmę. Wdrożenie skutecznej strategii szybko przyniosło efekty.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Nowa strona internetowa

Obecna strona internetowa, stworzona kilka lat wcześniej była jednak mało funkcjonalna i atrakcyjna i w żaden sposób nie zachęcała klientów do skorzystania z usług firmy. Wspólnie postanowiliśmy, że starej strony nie ma sensu ratować i dużo lepszym rozwiązaniem będzie zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie, spójnym z budowaną przez lata identyfikacją wizualną firmy. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług a także rozbudowane portfolio wykonanych realizacji.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa Auto Glass została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja usług i realizacji

Jasne i konkretne zaprezentowanie oferowanych usług za pomocą merytorycznych treści i atrakcyjnych zdjęć realizacji.

blank
Wartość i konkretne informacje

Każdy klient może zapoznać się na stronie z dokładnymi szczegółami interesującej go usługi, co nie jest standardem w tej branży.

blank
zobacz efekty działań seo

Pozycjonowanie strony internetowej

Wdrażanie strategii rozpoczęliśmy w czerwcu 2023 roku od optymalizacji strony internetowej, którą wcześniej stworzyliśmy. Było o tyle prościej, że tworząc stronę zadbaliśmy już o przyjazność adresów URL, meta dane czy strukturę nagłówków. Uzupełniliśmy stronę rozbudowanymi treściami, a także utworzyliśmy bloga, na którym regularnie publikujemy artykuły branżowe. Podejmowane działania sprawiają, że ruch organiczny wzrósł o 100% w ciągu 6 miesięcy.

blank
Analiza i dobór konwertujących fraz

Budowanie stabilnego źródła ruchu w oparciu o najbardziej konwertujące frazy to sposób na biznesowe powodzenie działań SEO.

blank
Tworzenie wartościowej treści

Pozycjonowanie fraz kluczowych wykorzystując wysokiej jakości treści, które dodatkowo edukują użytkowników to skuteczny sposób na wzrosty.

blank
Stała optymalizacja konwersji

Sam ruch w serwisie nie przełoży się na rozwój biznesu, dlatego stale dbamy o optymalizajcę konwersji i realizację celów biznesowych.

Wykres widoczności fraz kluczowych i ruchu

blank

Widoczność serwisu - maj 2023

TOP 3

12

fraz kluczowych

TOP 10

40

fraz kluczowych

TOP 20

45

fraz kluczowych

TOP 50

68

frazy kluczowe

Widoczność serwisu - grudzień 2023

TOP 3

45 blank

fraz kluczowych

TOP 10

62 blank

fraz kluczowych

TOP 20

108 blank

fraz kluczowych

TOP 50

314 blank

frazy
kluczowe