blank

Atrium

blank

Zarządzanie nieruchomościami

Jak na podstawie informacji ze starej strony internetowej przygotować atrakcyjny projekt graficzny i wdrożyć nową, funkcjonalną stronę? Współpraca z firmą Atrium z Krakowa pokazała, że to jak najbardziej możliwe!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: styczeń 2022
Czas realizacji: 20 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Atrium

ATRIUM Kraków to firma specjalizująca się w kompleksowym zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi oraz komercyjnymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku nieruchomości, specjalistów.

Usługi oferowane przez ATRIUM obejmują szeroki zakres działań związanych z nieruchomościami, w tym opracowywanie ekspertyz w zakresie zarządzania nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, pomoc w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do sprzedaży nieruchomości, a także reprezentowanie klientów w umowach kupna nieruchomości.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientce zależy na odświeżeniu swojego wizerunku w sieci. Stara strona nie spełnia już swoich zadań, a także nie wygląda najlepiej, dlatego klientka zdecydowała się na nowy serwis.

wyzwania

Dlaczego nowa strona?

Klientka prowadzi działalność od ponad 20 lat, od wielu lat posiadała także stronę internetową. Technologia w ostatnich latach poszła jednak na tyle do przodu, że strona internetowa była już przestarzała i nie spełniała swoich funkcji. Wspólnie ustaliliśmy, że nie ma sensu jej ratować, a zaprojektowanie i wdrożenie całkowicie nowego serwisu będzie najlepsze, najbardziej efektywne a także opłacalne kosztowo.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą Atrium rozpoczęliśmy w styczniu 2022 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Obecna strona internetowa, stworzona kilka lat wcześniej była jednak mało funkcjonalna i atrakcyjna i w żaden sposób nie zachęcała klientów do skorzystania z usług firmy. Wspólnie postanowiliśmy, że starej strony nie ma sensu ratować i dużo lepszym rozwiązaniem będzie zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie, spójnym z budowaną przez lata identyfikacją wizualną firmy. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług a także wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa Atrium Kraków została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank
Czytelna ekspozycja wartości

Firma oferuje usługi z szerokiego zakresu, co wymagało ich przedstawienia w jasny i czytelny dla użytkowników sposób.

blank