blank

Alkoświat

blank

Dystrybutor alkoholi premium

Jak z nową stroną internetową i świeżym wizerunkiem marki w sieci, skutecznie zadebiutować w niszy alkoholowej, z wysokiej jakości, unikalnymi trunkami? Firma Alkoświat miała okazję się o tym przekonać!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: sierpień 2023
Czas realizacji: 60 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Alkoświat

Firma Alkoświat specjalizuje się w imporcie i dystrybucji wyjątkowych trunków alkoholowych: od wysokiej jakości rumów, przez wykwintne wódki, po aromatyczne likiery i nalewki. Mimo młodego stażu na rynku, pasja i zaangażowanie firmy w to, co robi, pozwala na dostarczanie klientom tylko tych produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości.

Firma oferuje rzadko spotykane alkohole niedostępne w innych miejscach. Tylko w Alkoświat klienci indywidualni oraz hurtowi mają dostęp do wyjątkowych i niespotykanych alkoholi klasy premium z pierwszej ręki.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient rozpoczął import i dystrybucję wysokiej jakości alkoholi premium, wobec czego nieuniknione stało się rozpoczęcie budowania wizerunku marki w sieci. Firma uczestniczyła w licznych targach i budowała swoją pozycję w branży, lecz po zakończonych targach na jej temat nic nie można było znaleźć. Konieczna była zmiana tej sytuacji - zaprojektowanie i stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony WWW.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą Compass rozpoczęliśmy w sierpniu 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, działająca w niszy alkoholowej, prowadzona przez młody zespół i nastawiona na zrównoważony rozwój.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie spójnym z przygotowaną wcześniej identyfikacją wizualną. Strona w atrakcyjny sposób prezentuje cały asortyment, znajdujący się w ofercie firmy a także dokładnie przedstawia wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy Alkoświat została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja oferty

Jasne i konkretne zaprezentowanie asortymentu oferowanych alkoholi, w podziale na gatunki i markę.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank