Agencja interaktywna Kraków |

PROJEKTOWANIE PROFESJONALNYCH STRON WWW

Strony internetowe

Tworzymy nowoczesne strony internetowe, które skutecznie pozyskują klientów i zwiększają sprzedaż produktów czy usług. Stawiamy na najwyższą jakość oraz nieszablonową oprawę graficzną! W dzisiejszych czasach, jeśli nie istniejesz w internecie, nie istniejesz na rynku. Jeśli jeszcze nie posiadasz strony internetowej lub ta, którą posiadasz wymaga odświeżenia, możesz liczyć na naszą pomoc.

strony_internetowe_mini
Pozyskaj dla swojej firmy nowych klientów

Projektujemy nowoczesne strony internetowe

Marketing internetowy nie może istnieć bez dobrze skonstruowanej strony WWW. Klienci najczęściej wyszukują usługi oraz produkty poprzez strony internetowe, dlatego warto zainwestować w taki rodzaj reklamy własnej działalności. Budując stronę internetową dla współpracujących z nami przedsiębiorców zwracamy szczególną uwagę na jej wygląd, czytelność oraz responsywność. Dzięki takim narzędziom, jak Google Analytics nasi specjaliści na bieżąco sprawdzają wyniki wyświetleń oraz ilość wejść klientów, zainteresowanych danymi usługami, czy też produktami.

Tworzymy funkcjonalne oraz atrakcyjne dla czytelników strony WWW, które są analizowane pod kątem RWD oraz SEO, dzięki czemu mogą osiągnąć duże zasięgi.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
Co wyróżnia nasze realizacje?
Funkcjonalność

Projektujemy strony w taki sposób, aby użytkownik znalazł poszukiwane informacje w sposób szybki i efektywny.

Responsywność

Wykonane przez nas strony internetowe są w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, z których korzysta większość internautów.

Oprawa graficzna

Każda strona WWW jest zbudowana w oparciu o indywidualny projekt graficzny, co pozwala firmie wyróżnić się na tle konkurencji.

Intuicyjny system CMS

Dzięki przejrzystemu panelowi administracyjnemu, każdy jest w stanie w prosty sposób zarządzać swoją witryną.

STRONY INTERNETOWE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Funkcjonalne strony WWW

Strony internetowe, które konstruujemy zawierają odpowiednie elementy i strukturę, która wpływa na efektywność działań SEO. Bardzo ważna jest widoczność strony w wyszukiwarkach, by klienci mogli szybciej znaleźć interesujące ich usługi oraz produkty. Wyższa pozycja wyszukiwania to również zwiększony ruch na stronie, a to przekłada się na dużą ilość potencjalnych klientów, chcących skorzystać z usług firmy lub zakupić jej produkty.

Strony WWW, które projektujemy są responsywne, czyli dostosowują się automatycznie do wielkości oraz rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Dzięki tej technologii istnieje możliwość przeglądania strony nawet na urządzeniach z niewielkim wyświetlaczem. To bardzo pomocna opcja, zwłaszcza dla klientów, którzy nie mają dostępu do komputera, a chcą szybko zapoznać się z ofertą firmy.

rwd_seo
CZAS NA ZMIANY

Nowa strona internetowa dla Twojej firmy

Większość przedsiębiorców pochłoniętych biznesowymi działaniami nie zauważa, że ich strona internetowa wymaga odświeżenia. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy dla Ciebie nową stronę internetową, która wspomoże sprzedaż Twojej usługi lub produktu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes internetowy czy lokalny, dostosujemy się do Twoich potrzeb i zaproponujemy odpowiednią strategię działań!

Tworząc strony WWW korzystamy z przejrzystego systemu CMS. Łatwy w obsłudze panel administracyjny pozwoli naszym klientom na samodzielne aktualizowanie treści na stronie.

grafika_pedzel
Zachęcamy użytkowników do pozostania na stronie
Profesjonalna oprawa graficzna

Projektując strony WWW pamiętamy o tym, że witryna to nie tylko sama treść, ale przede wszystkim grafika. Wygląd strony internetowej potrafi wiele zdziałać, ponieważ wielu użytkowników dłużej pozostaje na stronach wykonanych przemyślanie i estetycznie. W ten sposób zyskujemy nowych klientów, zainteresowanych w pierwszej kolejności wyglądem i przejrzystością strony, a później jej treścią. Wyeksponowanie logo firmy, a także dobrze widoczne zdjęcia dają większe szanse na pozyskanie klienta. Istnieje wiele nowoczesnych rozwiązań, jakie stosujemy, by stworzyć atrakcyjne strony internetowe.

Doświadczenie, które posiadamy sprawia, że jesteśmy w stanie zaprojektować stronę internetową tak, aby nie była tylko statyczną wizytówką firmy, ale miała funkcję sprzedażową. Umiejętnie rozmieszczone przyciski zachęcające do interakcji czy dostosowanie elementów graficznych do treści, aby najważniejsze informacje nie zniknęły przy nadmiarze obrazów, sprawiają, że użytkownik dłużej pozostanie na stronie i zostanie naszym klientem.

BOGATE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Wybrane realizacje stron WWW
Zawsze wiesz, co możesz zrobić lepiej
Monitorowanie ruchu na stronie

Strony internetowe, które wdrażamy są uzupełniane o kod śledzenia Google Analytics, dzięki czemu optymalizacja strony staje się łatwiejsza. Po łatwej analizie można określić jaka jest ilość wyświetleń strony, które zakładki na stronie internetowej są najczęściej wyświetlane, jak długo użytkownicy przeglądają stronę czy w jaki sposób na nią trafili.

Należy pamiętać, że nie każde wejście na stronę równa się zarobkowi. Użytkownicy klikający w nasz link nie zawsze generują realny ruch na stronie i przyczyniają się do zarobku. Dzięki analityce strony dokładnie wiemy, jaka grupa wiekowa do nas trafia i które osoby faktycznie są zainteresowane naszymi produktami lub usługami.

Jeszcze kilka lat temu do funkcjonowania strony wystarczyła jedynie czytelnie wykonana grafika oraz kilka podstron, opisujących naszą działalność oraz oferowane produkty. W tej chwili, jesteśmy w stanie dowiedzieć się kim są nasi klienci i jakich usług czy produktów potrzebują. Regularnie analizowane dane pozwalają określić jak efektywne są prowadzone kampanie reklamowe, czy realizowane są cele sprzedażowe, a także czy wprowadzone rozwiązania maksymalizują współczynnik konwersji.

analityka
ZRÓB KROK W STRONĘ ROZWOJU SWOJEJ FIRMY
Chcesz nadal być w cieniu konkurencji?

Podaj swój telefon kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą. W trakcie rozmowy zapytamy o Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.