Zarządzanie stronami WWW

Strona internetowa jest niezbędna, by reklamować usługi lub produkty, a także być wiarygodnym dla klientów. Niestety samo stworzenie strony WWW nie wystarczy – ważne jest regularne aktualizowanie oprogramowania, opłacanie hostingu, a także aktualizowanie motywów i wtyczek. Aby strona internetowa była bezpieczna, przyjazna dla klientów i widoczna dla wyszukiwarki, bardzo istotne jest regularne dbanie o nią.

Realizacje
360°

Strony
internetowe

Sklepy
internetowe

Pozycjonowanie stron WWW

Kampanie
Google Ads

Kampanie
Facebook Ads

ZADBAMY O TWOJĄ WITRYNĘ

Co daje aktualizacja strony?

Witryna powinna być nie tylko funkcjonalna i czytelna, ale również bezpieczna. Wszystkie dane, które znajdują się w Internecie są narażone na ataki cyberprzestępców. Strona więc może działać bez zarzutu i bardzo szybko wyświetlać dane, jednak nadal nie jest użyteczna. Aby zapobiec problemom w przyszłości, warto pomyśleć o aktualizowaniu strony oraz jej odpowiednim zabezpieczeniu.

Aktualizacja oprogramowania da pewność, że witryna jest bezpieczna, zarówno dla nas jako jej administratorów, jak i przyszłych klientów. Ciągłe wyszukiwanie luk w oprogramowaniu da gwarancję, że witryna nie będzie wykorzystana przez hakerów. Warto więc zainteresować się bezpieczeństwem strony dla dobra nas jako przedsiębiorców oraz naszych klientów.

Jakie korzyści daje regularne aktualizowanie strony?

Bezpieczeństwo witryny

Nawet małe i niepopularne strony są podatne na ataki ze strony hakerów. Aktualizacja oprogramowania pozwoli ochronić dane firmy, a także klientów, którzy korzystają ze strony. Wyszukujemy błędy, a także luki bezpieczeństwa w CMS-sach, modułach oraz wtyczkach.

Lepsza funkcjonalność strony

Dzięki aktualizacjom strony mamy pewność, że zostaną od razu wychwycone wszystkie błędy techniczne, co poprawi wydajność witryny. To z kolei znacznie zachęca klientów do jej odwiedzania. Zwiększanie funkcjonalności strony sprawia, że utrzymuje ona wysoki poziom działania.

Dostosowanie do wymagań prawnych

Strona, która jest na bieżąco aktualizowana będzie w odpowiedni sposób chroniła dane, zbierane od użytkowników. Szczególnie ważne są tutaj przepisy RODO, dlatego odpowiednie zabezpieczenie danych klientów powinno być priorytetem dla każdego prowadzącego swoją stronę WWW.

JAKIE SĄ KONSEKWENCJE?

Brak opieki nad stroną WWW

Brak aktualizacji strony to nie tylko spadek pozycji wyszukiwania, ale i niebezpieczeństwo wycieku danych osobowych klientów. Dużym problemem jest również umieszczanie adresu serwera IP na spam listach, przez co klienci nie ufają dostatecznie naszej stronie. Utrata wiarygodności w oczach klientów jest dotkliwa, ponieważ użytkownicy chcą korzystać jedynie z zabezpieczonych stron internetowych.

Aktualizacja strony jest więc konieczna. Jednak niewiele osób wie jak często trzeba ja aktualizować. Najlepszą praktyką jest aktualizacja strony na bieżąco, by sprawdzać wtyczki, a także ewentualnie zmienić motyw na nowszy. Warto także przyglądać się nowej wersji CMS. Jeśli posiadamy systemy do zarządzania treścią, to należy dokonywać aktualizacji regularnie, dbając o brak konfliktów z zainstalowanymi wtyczkami.

TWÓJ BIZNES W RĘKACH PROFESJONALISTÓW

Opieka nad stroną WWW

Niektórzy właściciele stron internetowych i sklepów online wykonują samodzielnie aktualizacje stron, jednak jest to bardzo czasochłonne. Co prawda sama aktualizacja oprogramowania trwa jedynie od kilku do kilkunastu minut, jednak może wystąpić konflikt pomiędzy wtyczkami. Wtedy aktualizacja wydłuża się o czas rozwiązania tego problemu. Laik może mieć z tym duże trudności, więc opiekę nad stroną warto powierzyć profesjonalistom.

Zajmujemy się kompleksowo stronami WWW, zarówno od strony technicznej, jak i kwestii optymalizacji, doradztwa czy projektowania graficznego. Profesjonalna opieka nad stroną sprawi, że będzie ona zawsze bezpieczna, stanie się znacznie bardziej intuicyjna i przyjazna dla klientów.

Posiadasz stronę na CMS?

Czym jest CMS? To inaczej system zarządzania treścią, który pozwala na dodawanie oraz edytowanie treści występującej w witrynie. CMS (np. WordPress) oferuje intuicyjny interfejs użytkownika do budowania nowych treści. To wyjątkowo przydatne narzędzie, które bardzo usprawnia uzupełnianie strony o nowy content. Dzięki CMS, aktualizacja strony jest znacznie łatwiejsza. CMS jest stworzony dla osób, które na co dzień nie zajmują się programowaniem, a chcą samodzielnie planować kolejne aktualizacje treści na stronie.

Ciągła aktualizacja strony pod kątem CMS jest bardzo ważna, ponieważ dzięki temu istnieje znacznie mniejsze prawdopodobieństwo, że strona zostanie wykorzystana przez hakerów jako generator spamu lub dane klientów zostaną wykradzione. Hakerzy mogą również umieszczać na stronach treści niezgodne z prawem, a to powoduje wiele kłopotów dla właścicieli witryn.

ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO

Cennik zarządzania stroną WWW

Nie masz czasu regularnie zajmować się swoją witryną? Nie chcesz jej aktualizować, bo boisz się problemów technicznych? Warto zadbać o widoczność i bezpieczeństwo witryny, dlatego powierz nam opiekę nad swoją stroną internetową.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

STANDARD

199 zł

/ miesięcznie

EXTENDED

299 zł

/ miesięcznie

PRO

499 zł

/ miesięcznie

Podane ceny to ceny netto, do której należy doliczyć 23% VAT.