SKLEPY INTERNETOWE

NOWOCZESNE ORYGINALNE INNOWACYJNE

Tworzymy nowoczesne i bezpieczne sklepy internetowe dopasowane do potrzeb klienta. Nasze sklepy posiadają gotowe integracje z firmami kurierskimi oraz systemami płatności, są w pełni responsywne oraz zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych.

sklepy_internetowe_branvity
Stworzymy sklep internetowy w pełni dopasowany do potrzeb Twoich oraz klientów.

Wykonujemy nowoczesne sklepy internetowe uwzględniając indywidualne oczekiwania zleceniodawcy. Stworzone przez nas sklepy są w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych oraz zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek. Świadomie łączymy oryginalność z funkcjonalnością, nie zapominając o zapewnieniu atrakcyjnej szaty graficznej.

Wykonane przez nas sklepy są gotowe do rozpoczęcia sprzedaży. Wprowadzimy do sklepu Twoje produkty oraz wykonamy potrzebne integracje. Po odebraniu projektu, będziesz mógł skupić się tylko i wyłącznie na pozyskiwaniu nowych klientów.

ECOMMERCE

Co wyróżnia nasze sklepy?

Intuicyjna obsługa
Właściciel sklepu jest w stanie sam zarządzać sprzedażą czy dodawać do oferty nowe produkty. Do każdego projektu dołączamy obszerną instrukcję obsługi panelu sprzedawcy.
Content marketing
Tworzymy unikalne treści, opisy kategorii oraz w pełni indywidualne opisy produktów. Działania te bez wątpienia wpłyną na pozycję Twojego sklepu w wyszukiwarce.
Optymalizacja
Stworzone przez nas sklepy są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek a treść jest zbudowana na podstawie odpowiednio dobranych słów kluczowych.
Szata graficzna
Oprawa graficzna naszych sklepów jest nowoczesna oraz funkcjonalna. Całość idealnie ze sobą współgra i oddaje indywidualny styl firmy, co przypadnie do gustu Twoim klientom.
Integracje
Każdy z naszych sklepów jest dopasowany do potrzeb klienta. Wykonujemy potrzebne integracje z firmami kurierskimi, systemami płatności oraz narzędziami Google.
Wsparcie
Gwarantujemy pomoc w przypadku powstałych problemów, chęci wprowadzania zmian lub zarządzania sklepem. Możesz się do nas zwrócić w każdym temacie!
Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową, ale nie wszystko idzie po Twojej myśli, powierz nam wykonanie audytu swojego sklepu.

Audyt polega na testowaniu i analizie sklepu internetowego, co pozwala określić czy spełnia on swoją funkcję – czy sprzedaje. Po obszernej analizie, przedstawimy gotowe rozwiązania, które poprawią sprzedaż oraz zwiększą ruch w Twoim sklepie.

Poprawimy prędkość działania Twojego sklepu, zadbamy o odpowiednio dobrane, unikalne treści, zadbamy o przyjazność linków oraz poprawimy interfejs użytkownika. To tylko część działań, które można podjąć aby poprawić sprzedaż w Twoim sklepie!

audyt_sklepu_internetowego

USŁUGI DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB

Co możemy Ci zaoferować?

Oferujemy kompleksowe działania, które pozwolą Ci na przeniesienie swojej sprzedaży do internetu. Wykonujemy funkcjonalne i nowoczesne sklepy internetowe, zintegrowane z systemami kurierskimi i operatorami płatności.

System do zarządzania sklepem
Formularze kontakowe
Pełna optymalizacja SEO
Operatorzy płatności
Opisy produktów
Integracje z social media
Integracje z firmami kurierskimi
Indywidualne grafiki
Certyfikaty SSL
wspolpraca_branvity
Wiesz już co możemy dla Ciebie zrobić? Pamiętaj, że jeśli nie podejmiesz działania zawsze będziesz krok za konkurencją!

Jeśli zapoznałeś się z działaniami, które podejmiemy aby pomóc Ci zaistnieć w świecie sprzedaży internetowej, skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich oczekiwaniach. 

Po dokładnej weryfikacji Twoich oczekiwań wspólnie zaplanujemy odpowiednie działania. Każdy klient jest inny, każdy sklep internetowy powinien być wyjątkowy, a my zadbamy o każdy szczegół!