Agencja interaktywna Kraków |

Przenieś handel do internetu

Sklepy internetowe

Oferujemy kompleksowe działania, które pozwolą Ci na przeniesienie swojej sprzedaży do internetu. Wykonujemy funkcjonalne i nowoczesne sklepy internetowe, zintegrowane z systemami kurierskimi i operatorami płatności. Świadomie łączymy oryginalność z funkcjonalnością, nie zapominając o zapewnieniu atrakcyjnej szaty graficznej.

sklepy_internetowe_mini
Zaistniej w świecie e-commerce

Sklepy internetowe, które sprzedają

Obecnie sklepy internetowe zyskują coraz większą popularność. Sektor e-commerce od kilku lat notuje ogromne wzrosty, dlatego, że dzięki działaniom w sieci przedsiębiorcy mają znacznie lepsze warunki dotarcia do klienta, z kolei zainteresowani kupnem danych usług i produktów mogą z łatwością znaleźć wszystkie niezbędne informacje. Profesjonalnie wykonany sklep internetowy to krok, który możesz podjąć, aby zapewnić rozwój swojej firmie i zwiększyć swoją sprzedaż!

Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, zintegrowane z płatnościami online a także firmami kurierskimi. Dodatkowo zapewniamy prawidłową optymalizację sklepu internetowego i umożliwiamy naszym klientom samodzielne dodawanie produktów. Dbamy również, by sklep internetowy był czytelny i estetyczny, co przyciąga uwagę nowych klientów i zapewnia lepszy odbiór sklepu, a co za tym idzie zwiększenie sprzedaży.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?
Co wyróżnia nasze realizacje?
Intuicyjna obsługa

Właściciel sklepu jest w stanie sam zarządzać sprzedażą czy dodawać do oferty nowe produkty. Do każdego projektu dołączamy obszerną instrukcję obsługi panelu sprzedawcy.

Optymalizacja

Stworzone przez nas sklepy internetowe są optymalizowane pod kątem wyszukiwarek a treść jest zbudowana na podstawie odpowiednio dobranych słów kluczowych.

Integracje

Każdy z naszych sklepów jest dopasowany do potrzeb klienta. Wykonujemy potrzebne integracje z firmami kurierskimi, systemami płatności oraz usługami Google.

Szata graficzna

Oprawa graficzna naszych sklepów jest nowoczesna oraz funkcjonalna. Całość idealnie ze sobą współgra i oddaje indywidualny styl firmy, co przypadnie do gustu Twoim klientom.

Wsparcie techniczne

Gwarantujemy pomoc w przypadku powstałych problemów, chęci wprowadzania zmian lub zarządzania sklepem. Możesz się do nas zwrócić w każdym temacie!

Nieograniczone możliwości rozwoju

W każdym momencie użytkowania wykonanego sklepu, jest możliwość rozbudowy go o dodatkowe rozwiązania, które rozwiną poziom i jakość świadczonej sprzedaży internetowej.

ZWIĘKSZ POTENCJAŁ SWOJEGO SKLEPU

Integracje, które ułatwią Ci sprzedaż

Nie tylko przejrzysty wygląd sklepu internetowego jest ważny przy prowadzeniu biznesu online. Dla sprzedającego bardzo istotne będą również funkcjonalności, dzięki którym możliwe jest łatwe zarządzanie sklepem. Jedną z nich jest połączenie usług e-commerce, w tym szybkich płatności online, połączonych z kontem firmowym. Dzięki nim realizacja zamówień jest szybsza, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stanu konta i historii płatności. Dodatkowo bardzo ważne jest zintegrowanie wysyłek z firmą kurierską, która realizuje transport produktów do naszych klientów. Dzięki dostępnym integracjom etykiety kurierskie generują się automatycznie na podstawie adresu podanego przez klienta.

Do ważnych funkcjonalności sklepu należą również magazyny online, zintegrowane z dostawcą. Wirtualny magazyn hurtowni szybko podpowie nam, czy dany artykuł jest dostępny. Sprzedający może także zamówić brakujące produkty lub otrzymać informację, kiedy nadejdzie nowa dostawa asortymentu dla klientów.

integracje
CZAS NA ZMIANY
Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie?

Jeśli zapoznałeś się z działaniami, które podejmiemy aby pomóc Ci zaistnieć w świecie sprzedaży internetowej, skontaktuj się z nami i powiedz nam o swoich oczekiwaniach. Po dokładnej weryfikacji Twoich oczekiwań wspólnie zaplanujemy odpowiednią strategię i stworzymy dla Ciebie nowoczesny sklep internetowy!

sklepy_nowoczesne
WYJĄTKOWY WYGLĄD I ZAAWANSOWANE FUNKCJONALNOŚCI

Nowoczesne sklepy internetowe

Nowoczesny sklep internetowy zapewni efektywną sprzedaż w dobie wciąż rozwijającego się rynku e-commerce. Kluczową rolę odgrywa nie tyle sama szata graficzna, czy przyciągające wzrok zdjęcia produktów, ale oprogramowanie sklepu. Do tworzenia sklepów internetowych wykorzystujemy WooCommerce, czyli najpopularniejszy skrypt, pozwalający na tworzenie platform E-commerce. Wykorzystane oprogramowania daje możliwość stałego rozbudowywania sklepu i wprowadzania modyfikacji, a także pozwala wdrożyć potrzebne narzędzia i funkcjonalności ułatawiające sprzedaż.

Łączenie dobrze skonstruowanych informacji, opisów produktów oraz czytelnych grafik sprawia, że klienci znacznie chętnie korzystają z zakupów online. Zajmujemy się także tworzeniem wizerunków firm oraz projektowaniem graficznym, dzięki czemu wypełnimy sklep odpowiednio dobranymi obrazami i zaprojektujemy banery reklamowe. Sklepy internetowe, które tworzymy są responsywne, co pozwala na wyświetlanie strony sklepu na urządzeniach mobilnych, co znacznie zwiększa ilość potencjalnych klientów.

BOGATE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Wybrane realizacje sklepów internetowych

BUDOWA MARKI I ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Pozyskaj nowych klientów

Każdy sklep internetowy, podobnie jak inne witryny internetowe, powinien mieć dostęp do narzędzi marketingowych. SEO, a także przemyślane opisy produktów poprawiają widoczność sklepu online przez wyszukiwarki, co przekłada się na zyski. Marketing internetowy powinien brać pod uwagę także grupę odbiorców, do jakiej skierowane są sprzedawane produkty. W ten sposób zmniejsza się ilość odrzuceń, a zwiększa liczba klientów, którzy faktycznie zainteresują się naszym asortymentem. Wielu właścicieli sklepów internetowych zapomina o ich pozycjonowaniu. W konsekwencji strona jest funkcjonalna i ma wiele ciekawych funkcjonalności, jednak nie daje takich zysków, jakie oczekujemy.

Sklep internetowy, aby przyciągnąć większą ilość klientów, powinien posiadać również możliwość zapisywania interesujących produktów na listę życzeń, a także mieć program lojalnościowy, zachęcający do ponownych zakupów. Zbieranie punktów, łączących się w rabaty pozwoli zatrzymać klienta na dłużej, co przekłada się na usystematyzowanie liczby zamówień w każdym miesiącu.

statystyki
ZRÓB KROK W STRONĘ ROZWOJU SWOJEJ FIRMY
Chcesz nadal być w cieniu konkurencji?

Podaj swój telefon kontaktowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą. W trakcie rozmowy zapytamy o Twoje potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.