identyfikacja wizualna & Strona www

Dopłaty do zaniżonych odszkodowań

Firma Zaniżona Szkoda zajmuje się odzyskiwaniem zaniżonych odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, na rzecz swoich klientów. Poszkodowani w wypadkach w 99% przypadków otrzymują od ubezpieczycieli zaniżone odszkodowania, w wielu przypadkach nie pozwalające nawet na naprawę pojazdu.

Firma klienta oferuje szeroki zakres pomocy, poza odzyskiwaniem dopłat do odszkodowań, oferują takie usługi jak naprawa bezgotówkowa pojazdu w wyspecjalizowanym warsztacie, wynajem samochodu zastępczego na czas naprawy, w tym zastępczej taksówki, a także holowanie pojazdu po wypadku lub kolizji, na terenie Krakowa i okolic.

blank

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I 100% ZADOWOLENIA

Zobacz założenia, proces i efekty udanej współpracy.

blank

Cele i założenia współpracy

Celem było zaprojektowanie atrakcyjnej identyfikacji wizualnej, która w jak największym stopniu nawiązywać będzie do obszaru działalności firmy, a także funkcjonalnej strony internetowej, która zaprezentuje ofertę firmy i zachęci do współpracy.

Zakres współpracy

blank

Identyfikacja wizualna

blank

Strona WWW

blank

Facebook Ads

Identyfikacja wizualna

Zaprojektowaliśmy atrakcyjny logotyp oraz materiały reklamowe, które w 100% oddają charakter marki. Sygnet - połączenie samochodu z tarczą, idealnie odzwierciedla charakter firmy i jej usługi i jest w stanie zainteresować użytkownika.

blank
blank
blank
blank

Strona WWW

Wymagania klienta co do strony internetowej były jasne - klient ma w jak najłatwiejszy sposób móc zapoznać się z ofertą firmy i zaletami współpracy, a następnie skontaktować się z firmą w celu nawiązania współpracy.

blank
blank
blank

Facebook Ads

Klient zdecydował zlecić nam stworzenie i prowadzenie kampanii w serwisie reklamowym Facebook Ads. Wspólnie ustaliliśmy, że najlepszym celem reklamowym będzie pozyskiwanie leadów, z którymi pracownik firmy będzie się kontaktował. Stworzyliśmy treści reklamowe, zaprojektowaliśmy grafiki i wdrożyliśmy kampanię, którą stale optymalizujemy. Kampania osiąga zadowalające wyniki na poziomie kilku złotych za jeden pozyskany kontakt.

blank
blank
blank

Posumowanie

Projekt identyfikacji wizualnej i strony internetowej możemy uznać za niezwykle udany, cieszymy się, że spotkał się z ogromnym zadowoleniem klienta i spełnił jego oczekiwania, co jest dla nas najważniejsze. Kontynuujemy współpracę z firmą, świadcząc stałą opiekę marketingową, graficzną oraz programistyczną.

SPIS TREŚCI