identyfikacja wizualna & Strona www

Import i naprawa samochodów z USA

Firma US Rides zajmuje się importem samochodów z USA i Kanady. Poza sprowadzeniem samochodu firma oferuje także możliwość jego naprawy w profesjonalnym warsztacie samochodowym.

Firma gwarantuje kompleksową i bezproblemową obsługę w zakresie sprowadzenia pojazdu, przygotowania dokumentów czy przeprowadzenia wymaganych napraw. Każdy z klientów może liczyć na indywidualną ofertę, dokładnie przedstawiającą proces sprowadzenia pojazdu, wraz z szacunkowym kosztorysem oraz przybliżonym czasem realizacji. Potwierdzeniem kompetencji firmy są setki zadowolonych klientów, dla których sprowadzony został wymarzony pojazd.

blank

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I 100% ZADOWOLENIA

Zobacz założenia, proces i efekty udanej współpracy.

blank

Cele i założenia współpracy

US Rides to kolejna odnoga biznesowa klienta. Do tej pory zajmował się importem pojazdów nie posiadając nazwy swojej marki czy strony internetowej, lecz postanowił to zmienić.

Klient zlecił nam przygotowanie identyfikacji wizualnej, a także zaprojektowanie i stworzenie nowoczesnej strony internetowej, informującej o usługach firmy.

Zakres współpracy

blank

Identyfikacja wizualna

blank

Strona WWW

Identyfikacja wizualna

Klient dostarczył nam przybliżone wytyczne dotyczące kolorystyki i motywu marki, na podstawie której opracowaliśmy projekt logotypu oraz kompleksową identyfikację. Logotyp to połączenie nowoczesnej czcionki z klasycznym, amerykańskim stylem.

blank
blank
blank
blank

Strona WWW

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesną stronę internetową, której celem jest zaprezentowanie działalności firmy, procesu importu pojazdów, a także dotychczas wykonanych realizacji. Strona WWW pozwala potencjalnym klientom zapoznać się z usługami firmy.

blank
blank
blank

Posumowanie

Nowa identyfikacja wizualna firmy, a także funkcjonalna strona internetowa, bez wątpienia pozwoli zbudować rozpoznawalny i zaufany wizerunek firmy na krajowym rynku importerów pojazdów. Całość realizacji złożyła się na jeden z najatrakcyjniejszych wizerunków w tej branży.

SPIS TREŚCI