blank

US Rides

blank

Import samochodów z USA

Jak z nową stroną internetową i świeżym wizerunkiem marki w sieci, skutecznie zadebiutować w branży motoryzacyjnej z usługą importu samochodów z USA? Firma US Rides miała okazję się o tym przekonać!

branding

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: luty 2022
Czas realizacji: 30 dni
Zakres: Branding + projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

US Rides

US Rides to firma specjalizująca się w imporcie samochodów z USA i Kanady. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników amerykańskich klasyków lub modeli sportowych, którzy chcą posiadać unikatowy pojazd. Firma oferuje kompleksową obsługę procesu importu, od wyboru pojazdu, przez formalności, aż po naprawę samochodu w ich własnym warsztacie.

US Rides gwarantuje profesjonalizm i doświadczenie w imporcie samochodów z USA, oferując uczciwość i profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Firma dostosowuje swoje usługi do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając szczegółowy kosztorys i czas realizacji

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, a także zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient od pewnego czasu importował samochody z USA i Kanady głównie na swoje potrzeby oraz dla znajomych. Po czasie postanowił jednak zbudować z tego biznes, będący kolejną linią biznesową. Przedstawienie procesu obsługi oraz portfolio sprowadzonych i naprawionych pojazdów to podstawa w skalowaniu tego typu działalności. Wspólnie uznaliśmy, że profesjonalna strona internetowa, która pozwoli zainteresowanym zapoznać się z ofertą firmy to najlepsze co można zrobić na sam początek.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą US Rides rozpoczęliśmy w lutym 2022 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy wymagania co do projektu identyfikacji wizualnej oraz specyfikę nowej strony WWW.

ETAP 1

Nowa identyfikacja wizualna

Na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta i jego szczegółowych wymagań, zaprojektowaliśmy nową, czytelną i atrakcyjną identyfikację wizualną całej firmy.

ETAP 2

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 3

Stworzenie strony WWW

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej z wykorzystaniem CMS WordPress.

BRANDING

Nowa identyfikacja wizualna

Firma potrzebowała nowego wizerunku, który pomoże zbudować rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów. Zaprojektowaliśmy nowy logotyp wraz z kompletną księgą znaku.

blank
blank
blank
blank
blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, działająca na konkurencyjnym rynku, nastawiona na zrównoważony rozwój i chcąca pozyskiwać nowych klientów.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w motywie spójnym z wykonaną wcześniej identyfikacją wizualną. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług a także wszystkie szczegóły dotyczące procesu importu i naprawy samochodu z USA lub Kanady.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy US Rides została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja oferty

Jasne i konkretne zaprezentowanie oferowanych usług a także procesu współpracy w oferowanym zakresie.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank