blank

Tukan Media

blank

Sklep z ilustracjami ptaków

Jak piękny projekt graficzny, wykonany przez klientkę przenieść do sieci i stworzyć atrakcyjny i funkcjonalny sklep internetowy? Współpraca z Tukan Media pokazała, że to jak najbardziej możliwe i to w zaledwie dwa miesiące!

e-commerce

Rozpoczęcie współpracy: maj 2023
Czas realizacji: 2 miesiące
Zakres: Wdrożenie gotowego projektu graficznego

Technologia:

blank
blank
blank
blank

O kliencie

Tukan Media

Tukan Media to unikalna marka specjalizująca się w tworzeniu i sprzedaży ilustracji ptaków. Firma, prowadzona przez Agatę Hajdecką, ilustratorkę, oferuje szeroką gamę produktów, w tym ilustracje ornitologiczne, edukacyjne plakaty, tablice z ptakami, kubki, torby zakupowe oraz zakładki do książek.

Inspiracją dla tych dzieł są stare ryciny ornitologiczne. Każda ilustracja jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe, aby nie tylko cieszyć oko, ale również inspirować i edukować. Produkty Tukan Media są idealne dla miłośników ptaków i osób ceniących piękno natury.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientka potrzebuje odświeżenia swojego wizerunku w sieci, dlatego zdecydowała się zaprojektować i powierzyć nam wdrożenie nowego sklepu internetowego dla swojej firmy, który ma pozwolić zwiększyć sprzedaż i skalować działalność.

wyzwania

Dlaczego nowy sklep?

Aktualna strona internetowa łączy w sobie zarówno portfolio realizacji graficznych klientki jak i sklep, w którym oferowane są ilustracje i produkty z ptakami. Prowadzi to do pewnej dezorientacji zarówno firm zainteresowanych współpracą w zakresie usług graficznych jak i klientów, chcących zakupić ilustracje ornitologiczne. Konieczne jest oddzielenie świadczonych usług ogólnograficznych od prowadzonej działalności sprzedażowej.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z Tukan Media rozpoczęliśmy w maju 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowego sklepu internetowego, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie detali projektu

Omówienie zaprojektowanych rozwiązań i wszystkich funkcjonalności, które mają znaleźć się w wdrażanym sklepie to absolutna podstawa przy okazji wdrażania serwisu internetowego na podstawie przygotowanego projektu.

ETAP 2

Stworzenie sklepu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do wdrożenia nowoczesnego sklepu internetowego z wykorzystaniem WordPress Woocommerce, na podstawie gotowego projektu graficznego.

ETAP 3

Migracja poprzedniego serwisu

W poprzednim serwisie klientka miała zarówno portfolio wykonanych realizacji jak i sklep z ilustracjami. Nowy sklep pozwolił oddzielić jedno od drugiego, co wymagało migracji poprzedniej wersji serwisu pod nowy adres URL.

blank
dobry e-commerce TO PODSTAWA

Sklep internetowy

Zadaniem nowego sklepu internetowego Tukan Media jest atrakcyjne przedstawienie oferowanego asortymentu, czyli ilustracji ornitologicznych umieszczonych na wielu produktach codziennego użytku czy obrazach.

Wykonaliśmy intuicyjny, szybki i niezawodny sklep internetowy na podstawie projektu graficznego, który pozwala złożyć zamówienie na dowolny produkt bez zbędnych komplikacji. Sklep jest wyposażony we wszystkie niezbędne integracje z operatorami płatności czy firmą kurierską, co gwarantuje sprawne realizowanie i obsługę zamówień.

blank
Wiernie odwzorowany projekt

Wdrożyliśmy sklep internetowy wiernie odwzorowując projekt graficzny, który został wcześniej przygotowany przez klientkę.

blank
Szybki i niezawodny

Pracując nad wdrożeniem sklepu pamiętaliśmy o jego optymalizacji i zachowaniu akceptowalnego czasu ładowania.

blank
Przygotowany do dalszej rozbudowy

Sklep został wykonany na CMS WordPress z dodatkiem WooCommerce, co nie daje ograniczeń przy jego dalszej rozbudowie.

blank