blank

Natura i Architektura

blank

Projekty architektoniczne

Jak piękny projekt graficzny, wykonany przez klientkę przenieść do sieci i stworzyć atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową? Współpraca z Natura i Architektura pokazała, że to jak najbardziej możliwe!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: maj 2021
Czas realizacji: 20 dni
Zakres: Wdrożenie gotowego projektu graficznego

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

Natura i Architektura

Natura i Architektura to firma architektoniczna, która specjalizuje się w tworzeniu ekologicznych projektów zgodnych z potrzebami klienta. Ich głównym celem jest stworzenie miejsc do życia w harmonii z przyrodą. Firma oferuje szeroki zakres usług, w tym projektowanie modułowych mikro domów typu tiny house, drewnianych domów, a także projekty związane z turystyką i architekturą miejską.

Charakterystyczne cechy projektów firmy to wykorzystanie drewna, współczesna linia oraz harmonia z krajobrazem. Ich podejście do projektowania opiera się na tworzeniu twórczych przestrzeni publicznych, zielonych azylach w mieście oraz harmonii z krajobrazem.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku usług architektonicznych, dlatego zdecydowała się powierzyć nam wdrożenie strony internetowej wg. projektu.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klientka realizuje projekty architektoniczne dla wielu firm i klientów indywidualnych, nie posiadając dotychczas strony internetowej, na której mogłaby przedstawić całą ofertę, a co ważniejsze - wykonanych przez siebie realizacji. Uważamy, że wejście do sieci to bardzo rozsądny krok, który z pewnością pozwoli rozwijać firmę i pozyskiwać zlecenia na coraz to ciekawsze i ambitne realizacje.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą Natura i Architektura rozpoczęliśmy w maju 2021 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie detali projektu

Omówienie zaprojektowanych rozwiązań i wszystkich funkcjonalności, które mają znaleźć się w wdrażanym serwisie to absolutna podstawa przy okazji realizowania strony internetowej na podstawie przygotowanego projektu.

ETAP 2

Wdrożenie i uruchomienie strony

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do wdrożenia strony internetowej, na podstawie gotowego projektu graficznego, a na sam koniec uruchomiliśmy stronę na serwerze klientki.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, prowadzona przez młodą osobę, nastawiona na rozwój i pozyskiwanie nowych klientów klientów w sposób regularny i powtarzalny.

Klientka zdecydowała się powierzyć wykonanie projektu graficznego serwisu znajomemu grafikowi, a naszym zadaniem było wdrożenie strony internetowej za pomocą CMS WordPress. Strona to połączenie czytelnego zaprezentowania usług firmy z atrakcyjną prezentacją realizacji dotychczasowych projektów.

blank
Wiernie odwzorowany projekt

Wdrożyliśmy stronę internetową wiernie odwzorowując projekt graficzny, który został wcześniej przygotowany przez grafika.

blank
Czytelna prezentacja usług

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu akceptowalnego czasu ładowania.

blank
Łatwe dodawanie nowych realizacji

Przygotowaliśmy system, który pozwala klientce samodzielnie zarządzać stroną i w łatwy sposób dodawać do portfolio nowe realizacje.

blank