identyfikacja wizualna & STRONA WWW & FACEBOOK ADS

Mobilny salon manicure

Klientka świadczy usługi kosmetyczne z dojazdem do domu. Usługa jest skierowana do osób, które nie chcą tracić czasu na dojazd do salonu lub na przykład nie mają z kim zostawić dzieci na ten czas. Klientka świadczy kompleksowe usługi manicure, pedicure a także zabiegów spa.

W ciągu 2 lat na usługi mobilnego salonu zdecydowało się ponad 1400 klientek - na początku salon działał na terenie Krakowa, w tej chwili klientka oferuje usługi na terenie Bielska-Białej i okolic. Jest to świetne rozwiązanie dla kobiet chcących zadbać o piękny wygląd swoich paznokci w dłoniach czy stopach. Jakość świadczonych usług potwierdza rozbudowane portfolio i 100% zadowolenia klientek.

blank

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I 100% ZADOWOLENIA

Zobacz założenia, proces i efekty udanej współpracy.

blank

Cele i założenia współpracy

Klientka rozpoczynała swoją działalność, wobec czego potrzebowała kompleksowej obsługi graficznej, programistycznej oraz marketingowej. Wspólnie ustaliliśmy, że rozpoczniemy pracę od zaprojektowania identyfikacji wizualnej, następnie stworzymy stronę WWW i rozpoczniemy kampanie na Facebooku.

Zakres współpracy

blank

Identyfikacja wizualna

blank

Strona WWW

blank

Facebook Ads

Identyfikacja wizualna

Klientka dała nam całkowicie wolną rękę jeśli chodzi o projekt identyfikacji wizualnej. Standardowo zaprojektowaliśmy kilka propozycji logotypu, z których klientka wybrała jedną, następnie zajęliśmy się przygotowaniem pozostałych materiałów firmowych i reklamowych.

blank
blank
blank
blank

Strona WWW

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę WWW o strukturze onepage, której celem jest umożliwienie użytkownikom zapoznania się z ofertą salonu, cennikiem a następnie umówienie się na wizytę.

blank
blank
blank

Facebook Ads

Klientka zdecydowała się także powierzyć nam prowadzenie kampanii w Facebook Ads. Zaprojektowaliśmy kilka grafik reklamowych, opracowaliśmy treści reklam i uruchomiliśmy kampanię. W tej chwili, przez ogromne obłożenie salonu, kampanie uruchamiamy tylko w niektórych okresach.

blank
blank
blank

Posumowanie

Współpracę uznajemy za niezwykle udaną, cieszymy się, że realizacja spotkała się z ogromnym zadowoleniem klientki i spełnił jej oczekiwania, co jest dla nas najważniejsze. W 2 lata salon wykonał ponad 1400 usług, co bardzo nas cieszy.

SPIS TREŚCI