blank

KMGC

blank

Biuro rachunkowe

Jak z nową stroną internetową i świeżym wizerunkiem marki w sieci, skutecznie zadebiutować w branży usług księgowych na lokalnym rynku? Firma KMGC z Krakowa miała okazję się o tym przekonać!

branding

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: listopad 2022
Czas realizacji: 30 dni
Zakres: Branding + projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

KMGC

KMGC to profesjonalne biuro rachunkowe z Krakowa, które oferuje rzetelną i fachową obsługę księgową dla firm. Zespół księgowych działających w branży od ponad 8 lat zapewnia kompleksową usługę prowadzenia pełnej księgowości. KMGC świadczy pomoc księgową dla nowych działalności oraz doradztwo dla firm, które jeszcze nie powstały.

KMGC oferuje indywidualnie dopasowane oferty, a cennik usług księgowych zależy od ilości dokumentów oraz rodzaju księgowości. Firma zaprasza do współpracy, oferując kontakt z ekspertami, którzy niezwłocznie odpowiedzą na zapytania klientów.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie identyfikacji wizualnej, a także zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient zdecydował się na rozwijanie kolejnej linii biznesowej swojej działalności, jaką jest biuro rachunkowe. Jak wiadomo jest to rynek bardzo konkurencyjny, na którym ciężko się wyróżnić. Klient postawił na atrakcyjne pakiety cenowe usług księgowych oraz szeroką ofertę dodatkowych usług. Wspólnie uznaliśmy, że profesjonalna strona internetowa, która pozwoli zainteresowanym zapoznać się z ofertą firmy to najlepsze co można zrobić na sam początek.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą KMGC rozpoczęliśmy w listopadzie 2022 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy wymagania co do projektu identyfikacji wizualnej oraz specyfikę nowej strony WWW.

ETAP 1

Nowa identyfikacja wizualna

Na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta i jego szczegółowych wymagań, zaprojektowaliśmy nową, czytelną i atrakcyjną identyfikację wizualną całej firmy.

ETAP 2

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 3

Stworzenie strony WWW

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnej strony internetowej z wykorzystaniem CMS WordPress.

BRANDING

Nowa identyfikacja wizualna

Firma potrzebowała nowego wizerunku, który pomoże zbudować rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów. Zaprojektowaliśmy nowy logotyp wraz z kompletną księgą znaku.

blank
blank
blank
blank
blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej nowa działalność, działająca na konkurencyjnym rynku, nastawiona na zrównoważony rozwój i chcąca pozyskiwać nowych klientów.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy atrakcyjną stronę internetową w strukturze onepage, spójną z wykonaną wcześniej identyfikacją wizualną. Strona zawiera najważniejsze informacje dotyczące świadczonych usług wraz z pakietami cenowymi, a także wszystkie szczegóły dotyczące specyfiki pracy firmy.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy KMGC została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja oferty

Jasne i konkretne zaprezentowanie oferowanych usług i pakietów cenowych, a także wszystkich wartości.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank