blank

Gymbana

blank

Sklep z materacami do ćwiczeń

Jak całkowity rebranding i nowy, profesjonalny sklep internetowy może skutecznie zwiększyć sprzedaż? Wraz z naszym partnerem Gymbana, oferującym materace do ćwiczeń znamy odpowiedź na to pytanie!

branding

e-commerce

blank
+ %
współczynnik konwersji
+ 0 %
wzrost przychodów
+ 0 %
zakupów hurtowych
0
miesiące na realizację
blank
blank

O kliencie

Gymbana

Gymbana specjalizuje się w produkcji materacy do ćwiczeń i kształtek rehabilitacyjnych. Ich produkty są wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i precyzję wykonania. Firma kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów, co jest potwierdzone certyfikatami zgodności z wymaganiami dyrektywy 93/42/EEC.

Firma umożliwia również personalizację materacy poprzez konfigurator, dzięki czemu klienci mogą dopasować produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Gymbana jest aktywna w udostępnianiu wiedzy na temat korzyści płynących z aktywności fizycznej i prawidłowego użytkowania materacy do ćwiczeń.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Obecny wizerunek firmy oraz sam sklep internetowy pozostawia wiele do życzenia, co za tym idzie konieczna jest całkowita przebudowa wizerunkowa całej firmy od podstaw.

wyzwania

Czemu musimy sprostać?

Oferowane produkty są droższe niż te, które można znaleźć u konkurencji, lecz cena odzwierciedla jakość zastosowanych materiałów i samego wyrobu końcowego.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z Gymbana rozpoczęliśmy w listopadzie 2022 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy oczekiwania firmy względem współpracy oraz jej zakres na najbliższe miesiące.

ETAP 1

Opracowanie strategii działań

Konsultacja i przygotowanie planu na działania strategiczne i projektowe to absolutna podstawa udanej i skutecznej współpracy z firmą, która musi ratować swoją sprzedaż.

ETAP 2

Nowa identyfikacja wizualna

Na podstawie wytycznych dostarczonych przez klienta i jego szczegółowych wymagań, zaprojektowaliśmy nową, czytelną i atrakcyjną identyfikację wizualną całej firmy.

ETAP 3

Stworzenie nowego sklepu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnego sklepu internetowego z wykorzystaniem WordPress Woocommerce.

REBRANDING

Nowa identyfikacja wizualna

Firma potrzebowała nowego wizerunku, który pomoże zbudować rozpoznawalność i zaufanie wśród klientów. Zaprojektowaliśmy nowy logotyp wraz z kompletną księgą znaku.

blank
blank

PRZED

PO

blank
blank
blank
blank
dobry e-commerce TO PODSTAWA

Sklep internetowy

Sklep internetowy, w którym dotychczas prowadzona była sprzedaż był już przestarzały, wolny i mało atrakcyjny. Ilość zamówień każdego miesiąca spadała i nic nie wskazywało na to, że ten trend się odwróci. Był to moment w którym klient zdecydował się na stworzenie nowego sklepu internetowego, który pozwoli się rozwinąć i zwiększyć sprzedaż.

Wykonaliśmy prosty, lecz szybki, czytelny i spełniający wymagania klienta sklep, który pozwala złożyć zamówienie na dowolny produkt bez zbędnych komplikacji. Sklep jest wyposażony we wszystkie niezbędne integracje z operatorami płatności czy firmą kurierską, co gwarantuje sprawne realizowanie zamówień.

blank
Przygotowany pod wysoką konwersję

Zaprojektowaliśmy sklep pamiętając o tym co jest jego celem - zakup. Intuicyjna ścieżka zakupowa to absolutna podstawa e-commerce.

blank
Zaawansowany konfigurator produktu

Sklep został wyposażony w konfigurator produktu, który pozwala klientowi sprawdzić jak prezentuje się wybrana konfiguracja kolorów.

blank
Zoptymalizowany pod SEO

Sklep został przystosowany do dalszych działań w zakresie pozycjonowania, a także wyposażony w bloga branżowego.

blank