sklep interentowy

Materace i kształtki do ćwiczeń

Sklep Gymbana oferuje szeroki asortyment materacy do ćwiczeń dla dzieci i dorosłych, a także kształtek rehabilitacyjnych, wykorzystywanych np. w gabinetach fizjoterapeutycznych. W ofercie sklepu znajduje się wiele rozmiarów materacy, w kilkunastu kolorach do wyboru. Firma oferuje także możliwość wykonania materaca na indywidualne zamówienie, dostosowanego do potrzeb każdego klienta.

Rozwój kondycji fizycznej to bardzo ważny aspekt nie tylko w życiu dziecka, ale także osoby dorosłej. Regularne wykonywanie ćwiczeń niesie ze sobą tylko pozytywne skutki, a po co wykonywać ćwiczenia na twardej podłodze, skoro można nabyć idealnie dopasowany do swoich potrzeb materac gimnastyczny czy rehabilitacyjny.

blank

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA I 100% ZADOWOLENIA

Zobacz założenia, proces i efekty udanej współpracy.

blank

Cele i założenia współpracy

Klient potrzebował kompleksowej realizacji sklepu internetowego, dzięki któremu rozpocznie sprzedaż swoich produktów. Mieliśmy wolną rękę w zakresie designu czy funkcjonalności sklepu - całość miała prezentować się na najwyższym możliwym poziomie.

Zakres współpracy

blank

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowoczesny sklep internetowy, zgodnie z najnowszymi standardami. Wykonany sklep jest intuicyjny i funkcjonalny, dzięki maksymalnemu skróceniu ścieżki zakupowej klienta, co na pewno przełoży się na wysoki współczynnik konwersji.

blank
blank
blank

Posumowanie

Klient jest bardzo zadowolony z zrealizowanego sklepu internetowego, który jest dostosowany w 100% do jego potrzeb. Kontynuujemy współpracę z firmą w zakresie stałej obsługi marketingowej, programistycznej i graficznej, czego efekty będziemy w stanie przedstawić już wkrótce.

SPIS TREŚCI