blank

ERES Finanse

blank

Usługi finansowe i ubezpieczenia

Jak na podstawie wytycznych od klienta przygotować atrakcyjny projekt graficzny serwisu, stworzyć merytoryczną, branżową treść i wdrożyć skuteczną stronę WWW? Firma ERES Finanse miała okazję się o tym przekonać!

strona WWW

Rozpoczęcie współpracy: kwiecień 2023
Czas realizacji: 30 dni
Zakres: Projekt graficzny + wdrożenie WordPress

Technologia:

blank
blank
blank

O kliencie

ERES Finanse

ERES Finanse to firma specjalizująca się w świadczeniu usług finansowych, w tym w zakresie pośrednictwa przy różnych instrumentach finansowych oferowanych przez banki. Firma posiada bogatą i rozbudowaną ofertę w zakresie leasingów, kredytów i ubezpieczeń, dostosowaną do potrzeb zarówno biznesu, jak i klientów indywidualnych.

Firma oferuje bezpłatne i skuteczne dobieranie najkorzystniejszych ofert finansowania, dbając przy tym o optymalne rozwiązania podatkowe. Współpracując z ponad 40 instytucjami, ERES Finanse jest w stanie zapewnić najlepsze możliwe ceny i warunki.

cele

Jakie stawiamy założenia?

Klientowi zależy na zbudowaniu profesjonalnego wizerunku firmy na rynku, dlatego zdecydował się powierzyć nam zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej.

wyzwania

Dlaczego strona WWW?

Klient zaprojektował swoją identyfikację wizualną już kilka lat temu, posiadał także prostą, mało atrakcyjną stronę WWW, lecz ta działalność nie była dla niego priorytetowa. Po czasie zdecydował się jednak na pełne zaangażowanie w rozwój tej linii biznesowej, wobec czego konieczne było wykonanie nowej strony intentowej, która w czytelny i atrakcyjny sposób zaprezentuje szeroką ofertę firmy.

PROCES WSPÓŁPRACY

Poszczególne etapy realizacji projektu

Współpracę z firmą ERES Finanse rozpoczęliśmy w kwietniu 2023 roku spotkaniem konsultacyjnym, w trakcie którego omówiliśmy specyfikę nowej strony internetowej, a także wymagania co do projektu.

ETAP 1

Omówienie zakresu serwisu

Omówienie funkcjonalności, które mają znaleźć się w serwisie i jego struktury to zwykle pierwszy etap współpracy i wdrażania skutecznej strony internetowej.

ETAP 2

Przygotowanie projektu

Po ustaleniu szczegółów i wymagań co do realizacji, przystąpiliśmy do zaprojektowania nowoczesnej strony, dopasowanej do grupy docelowej i zgodnej z wymaganiami klienta.

ETAP 3

Wdrożenie i uruchomienie

Po pełnej akceptacji projektu graficznego przez klienta, przystąpiliśmy do wdrożenia serwisu internetowego za pomocą CMS WordPress, a także jego pełnej optymalizacji.

blank
MARKETINGOWY SERWIS TO PODSTAWA

Strona internetowa

Jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach biznes nie może istnieć bez strony internetowej. Tym bardziej firma działająca na poważnym i trudnym - finansowym rynku, prowadzona przez młody zespół i nastawiona na zrównoważony rozwój.

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy marketingową stronę internetową, której celem jest przedstawienie wszystkich usług firmy ERES Finanse. Strona w skuteczny sposób skłania do podjęcia działania - konwersji, czyli wykonania połączenia telefonicznego lub wysłania formularza kontaktowego z zapytaniem.

blank
Przygotowana pod wysoką konwersję

Strona internetowa firmy ERES Finanse została zaprojektowana w taki sposób, aby obniżyć koszty działań marketingowych.

blank
Czytelna prezentacja oferty

Czytelne i atrakcyjne zaprezentowanie asortymentu oferowanych usług finansowych w podziale na kategorie.

blank
Szybka i niezawodna

Pracując nad wdrożeniem strony pamiętaliśmy o jej optymalizacji i zachowaniu jak najlepszego czasu ładowania, w oparciu o Core Web Vitals.

blank