Projektowanie logo

Stworzymy dla Twojej firmy logo, które graficznie wyrazi misję Twojej firmy. Nasze projekty charakteryzują się nowoczesną koncepcją. Dzięki indywidualnemu i nieszablonowemu podejściu do każdego zlecenia, wykonane przez nas logotypy przyciągają wzrok odbiorców. Stworzymy logo, dzięki któremu Twoja marka stanie się rozpoznawalna na rynku i odda ideę i koncepcję Twojej firmy.

Realizacje
360°

Identyfikacja
wizualna

Strony
internetowe

Sklepy
internetowe

Pozycjonowanie stron WWW

Kampanie
Google Ads

WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

Stworzymy logo przyciągające wzrok

Logo to bardzo ważny element każdej marki, po którym jest ona rozpoznawana. Twoje logo to pierwsze wrażenie, jakie odbiorca ma o Twojej marce. Ważne jest, aby logo było proste, łatwe do zapamiętania, a zarazem zawierało najważniejszy element, jaki chcesz przekazać odbiorcy. Naszym celem jest uchwycenie w małym elemencie graficznym myśli przewodniej Twojej marki. Aby to osiągnąć, przed każdym projektem przyglądamy się szczegółowo marce, poznajemy cele Twojej firmy. Kolory w logo dopasowane są do Twojej marki, co daje spójną całość.

Projekt to subiektywna wizja, dlatego dajemy Ci kilka opcji, aby dać Ci możliwość wyboru idealnie dopasowanego logo.

PRZEMYŚLANY I WARTOŚCIOWY PROJEKT

Cechy dobrego logotypu

Nie jest skomplikowane

Logo powinno być najprostsze, jak to możliwe, aby zachować estetykę. Jednocześnie powinno być niezależne i rozpoznawalne.

Wpisuje się w design firmy

Logo to część większej całości wizerunku firmy. Logo musi być dopasowane kolorami do marki, a także innych elementów.

Prezentuje ideę firmy

Logo musi być dopasowane do założeń firmy, jej misji i przesłania dla grupy docelowej.

Budzi pozytywne emocje

Symbolika logo jest niezwykle ważna. Projekt logo nie może wpływać negatywnie na potencjalnych klientów.

Zapada w pamięć

Dobry logotyp jest charakterystyczny. Idealne logo to takie, które klient od razu kojarzy z marką .

Ma odpowiednie proporcje

Stosunek długości do wysokości logo musi być odpowiedni.

Zostaje z marką na lata

Dobre logo to takie, które jest z marką na lata. Tylko tak można osiągnąć długoterminową rozpoznawalność.

Jest uniwersalne

Jest to bardzo ważny aspekt techniczny. Logo musi spełniać warunki druku cyfrowego, a także poprawnie wyświetlać się na ekranie.

PODSTAWOWY ELEMENT WIZERUNKU

Dlaczego logo firmy jest tak ważne?

Logo to pierwsza prezentacja firmy dla konsumentów. Dobrze zaprojektowane logo może wzbudzić zainteresowanie konsumentów i sprawić, że będą oni chcieli bardziej poznać firmę i co ona ma do zaoferowania. Logo jest niezbędne, aby marka osiągnęła sukces. W rzeczywistości jest ono tak samo ważne, jak posiadanie wysokiej klasy produktów czy usług. Logo będzie umieszczane na wszystkich materiałach reprezentujących firmę (papier firmowy, wizytówka, strona www, gadżety), dlatego warto je posiadać i dobrze je zaprojektować.

Logo to fundamentalny element wizerunku firmy pomagający zarówno budować tożsamość, jak i przekazywać swoje wartości klientom. Logo jest elementem wyróżniającym, dzięki któremu klienci zapamiętają i rozpoznają firmę na rynku.

UNIKALNOŚĆ I SPÓJNOŚĆ

Z czego składa się logo?

Logo to symbol składający się z tekstu oraz elementu graficznego, który identyfikuje firmę. Dobre logo pokazuje, czym zajmuje się firma i co reprezentuje marka. Podstawową funkcją logo jest nadanie firmie unikalnej marki, która odróżni ją od pozostałych firm. Jest to szczególnie istotne, gdyż każda firma ma konkurencję. Przed stworzeniem loga konieczne jest zatem przeprowadzenie rozeznania wśród konkurencji w branży.

Na logo składają się takie elementy jak:

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
Logo to nie wszystko

Logo to jedynie jeden z elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Oprócz profesjonalnego logo zadbamy także o inne aspekty promocji i wyróżnienia Twojej firmy.

U nas zamówisz dla swojej firmy profesjonalną stronę WWW, materiały firmowe (ulotki, broszury, katalogi, wizytówki), materiały reklamowe, grafiki na social media, czy reklamowe banery (stacjonarne oraz zamieszczane w internecie).

Dzięki kompleksowej usłudze będziesz miał pewność, że prezentacja Twojej firmy będzie spójna i dobrze rozpoznawalna.

KROK PO KROKU

Proces tworzenia logo

Do każdego projektu i klienta podchodzimy indywidualnie, jednak proces powstawania logo, można podzielić na kilka etapów.

1.Omówienie projektu i reaserch - od początku projektu, działamy wspólnie. Po poznaniu misji i celów firmy omówimy z Tobą nasz początkowy zarys i nasze wizje odnośnie wyglądu.

2. Analiza i badanie rynku - logo musi być wyjątkowe i nie może kojarzyć się z żadną inną marką. Dlatego szczegółowo przeprowadzimy analizę rynku i konkurencji.

3. Wstępne propozycje - przygotujemy 3 wersje loga, różniące się od siebie, abyś mógł wybrać projekt, który przypadnie Ci do gustu.

4. Omówienie propozycji - omówimy poszczególne propozycje i dokonamy odpowiednich korekt.

5. Ostateczna wersja logo - po naniesieniu wymaganych zmian przekazujemy ostateczną wersję loga wraz z kompletem plików, aby możliwe było korzystanie z logo bez ograniczeń.

BOGATE GRONO ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Wybrane realizacje logotypów