OPTYMALIZACJA WITRYN INTERNETOWYCH

POPRAWNOŚĆ JAKOŚĆ AUTORYTET

Optymalizacja to szereg działań, które mają na celu zwiększyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwania. Działania te należy koniecznie podjąć, jeżeli chce się zaistnieć w internecie i być widocznym dla użytkowników.

seo_pozycjonowanie_branvity
Weź udział w wyścigu o pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja stron internetowych to działania, które umożliwiają dostosowanie strony do wymagań i potrzeb algorytmów wyszukiwarek internetowych. Celem tych działań jest pojawienie się strony na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście im większą pozycję zajmiemy w wynikach wyszukiwania, tym większe prawdopodobieństwo, że internauta odwiedzi właśnie naszą witrynę. Działania, które podejmujemy, pozytywnie wpływają na czynniki rankingowe pozycji w wyszukiwarce.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Co wyróżnia zoptymalizowaną witrynę?

Podejmiemy szereg działań, które poprawią jakość Twojej witryny. Tak naprawdę, jeśli nie ma Cię na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, nie istniejesz w sieci.

Hierarchiczne nagłówki
Zoptymalizowane metatagi
Prawidłowe słowa kluczowe
Unikalne treści
Poprawne adresy URL
Odpowiednie linkowanie
Prawidłowe tytuły i opisy
Zoptymalizowane grafiki
Odpowiednia struktura kodu
Jakość treści na stronie, ma ogromne znaczenie przy optymalizacji pod kątem SEO.

Treści na stronie powinny wyczerpująco opisywać Twoje produkty lub usługi. Teksty nie mogą być kopiowane z innych źródeł, powinny być w pełni unikalne i stworzone tylko pod kątem Twojej witryny. Warto zadbać także o odpowiednią hierarchię nagłówków oraz użyć w tekstach odpowiednio dobranych słów kluczowych. 

Treści powinny być ciekawe i urozmaicone, aby zwracały uwagę użytkownika i zachęcały do ich czytania. Tworząc teksty czy opisy produktów zgodnie z dobrymi praktykami mamy pewność, że roboty wyszukiwarki uznają naszą witrynę za bardziej wartościową, co pomoże w jej pozycjonowaniu.

branvity_optymalizacja

MOŻESZ NA NAS LICZYĆ!

Jakie działania oferujemy?

Dobór słów kluczowych
Pierwszym krokiem optymalizacji witryny jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe są bardzo ważne, gdyż na nie będziemy pozycjonować witrynę.
Stworzenie treści
Optymalizując Twoją witrynę zadbamy o hierarchię nagłówków, stworzymy unikalne, jakościowe treści, a w przypadku sklepu internetowego również opisy produktów.
Konfiguracja usług Google
Wykonamy analizę Twojej witryny oraz naprawimy błędy w Google Search Console, skonfigurujemy Google Ads oraz Google Analytics a także utworzymy profil Twojej firmy w Google My Business.
Odpowiednie linkowanie
Prawidłowe linkowanie wewnątrz twojego serwisu ułatwi użytkownikom poruszanie się po nim. Stworzymy drzewa kategorii i zadbamy, aby każda podstrona była łatwo dostępna.
Optymalizacja zdjęć
Poprawne zoptymalizowanie obrazków jest kluczowe w procesie pozycjonowania. Zadbamy o poprawny rozmiar zdjęć, ich opisy oraz teksty alternatywne.
Poprawna składnia kodu
Dobrej jakości kod sprawia, że witryna jest bardziej funkcjonalna i czytelna. Bez odpowiedniej optymalizacji kodu, późniejsze pozycjonowanie może być bardzo trudne.
pozycjonowanie_optymalizacja_branvity
Sam widzisz, nie masz na co czekać. Konkurencja walczy o pozycję w sieci.

Jak zapewne już wiesz, odpowiednia optymalizacja strony internetowej jest podstawą do jej skutecznego pozycjonowania. Wszystkie działania, które podejmiemy znacznie przyczynią się do jakości Twojej witryny oraz poprawy jej pozycji w wyszukiwarce.

Jeśli inne strony internetowe walczą o pozycję i pną się w górę, a Twoja witryna znajduje się na n-tej stronie w wyszukiwarce, nie masz czasu na zastanawianie się! Skontaktuj się z nami i wspólnie zaplanujemy konieczne działania.