Opinie zadowolonych klientów

DOSKONAŁA
16 opinii na
Miki C
Miki C
2022-09-26
Robiliśmy już dwie strony internetowe z Branvity. Firma bardzo profesjonalna i rzetelna. Czuliśmy, że naprawdę mamy partnera, który jest także doradcą. Efekty pracy bardzo dobre. Dodatkowo projekty realizowane były bardzo sprawnie i szybko, a wsparcie w razie potrzeby otrzymujemy nawet dziś, już po zakończeniu projektów.
Czytaj więcej
maria lacina
maria lacina
2022-04-25
Pana Mateusza cechuje profesjonalizm, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista. Jest osobą cierpliwą i pomocną w każdym aspekcie. Doskonale potrafił wyczuć i sprostać moim oczekiwaniom. Każdy szczegół został dopracowany, a sugestie były niezwykle przydatne. Bardzo dziękuję za współpracę, która trwa nadal. Dla mnie to czysta przyjemność. Z wielką satysfakcją i uznaniem pragnę polecić firmę Branvity.
Czytaj więcej
Anna Kosińska
Anna Kosińska
2022-02-11
Rewelacyjny kontakt z firmą a wszystkie zlecone prace wykonują w tempie ekspresowym! Dodatkowo wspierają radami i wskazówkami, co wcale nie jest regułą przy współpracy z innymi firmami w tej branży... Panie Mateuszu - dziękuję za współpracę do tej pory i działamy dalej:))
Czytaj więcej
Maciej Czachor
Maciej Czachor
2021-11-22
Bardzo dobra obsługa. Strona wykonana zgodnie z założeniami, praktycznie bez poprawek. Wszystko w ustalonych terminach. Zdecydowanie polecam.
Czytaj więcej
andrzej lisowski
andrzej lisowski
2021-08-16
Szybka realizacja zlecenia, dobra współpraca, wykonanie zgodne z założeniami i potrzebami. Polecam i pozdrawiam
Czytaj więcej
Sebastian Elektryk
Sebastian Elektryk
2021-08-14
Polecam, bardzo dobry kontakt, wspópraca na bardzo profesjonalnym poziomie. Sprawna reakcja na nagłe potrzeby.
Czytaj więcej
Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych
Ekotyki - Targi Kosmetyków Naturalnych
2021-08-12
Współpraca z Branvity to sama przyjemność - bez stresu, na czas i tak, jak powinno być 🙂 Polecamy!
Czytaj więcej
Karolina Kiepas
Karolina Kiepas
2021-08-12
Polecam z całego serca, zaufana i niezawodna firma, z ludzkim podejściem do klientów i ich problemów. Współpraca bardzo owocna, na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości i będę polecać 🙂
Czytaj więcej
Sylwia Kp
Sylwia Kp
2021-08-12
Szanowni Państwo, Jeżeli szukacie profesjonalisty, człowieka który wie co mówi, działa szybko i do tego nie zdziera z człowieka to dobrze trafiliście. Pan Mateusz zrealizował dla nas kilka zleceń. Za każdym razem byliśmy bardzo zadowoleni z czasu realizacji, zakresu prac i ceny. Z czystym sumieniem polecam do długofalowej współpracy przy dużych i małych zleceniach.
Czytaj więcej
Gabriela Potyszka
Gabriela Potyszka
2021-08-11
Jeśli szukasz indywidualnego podejścia do klienta, dobrego i szybkiego kontaktu, solidnie wykonanej pracy - Branvity to wybór idealny. Efekty współpracy były świetne, zlecenia wykonywane skrupulatnie, z dbałością o szczegóły i zawsze na czas. Ekipa sama wychodziła z inicjatywa i pomysłami co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i energię. Z czystym sumieniem polecam 🙂
Czytaj więcej