Audyt SEO + UX

Przeprowadzimy profesjonalny audyt Twojej strony WWW. Dzięki indywidualnej analizie strony dowiesz się, jak ulepszyć swoją witrynę, aby przyciągnęła jak największą liczbę klientów. Każdego dnia powstają tysiące nowych stron internetowych, dlatego tak ważne jest, aby wszystkie parametry witryny były odpowiednio dopasowane. Po pierwsze do potrzeb algorytmu Google, aby strona wyświetlała się jak najwyżej w wyszukiwarce, a po drugie, aby była dopasowana do potencjalnych klientów.

Realizacje
360°

Strony
internetowe

Sklepy
internetowe

Pozycjonowanie stron WWW

Kampanie
Google Ads

Kampanie
Facebook Ads

Zbadamy Twoją witrynę

Czym jest audyt SEO?

Audyt SEO to profesjonalny i szczegółowy test Twojej witryny, oceniający aktualny poziom optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i optymalizacji technicznej. Audyt SEO dostarczy Ci cennych informacji m.in. o widoczności Twojej strony w wyszukiwarkach, szybkości działania, optymalizacji obrazów i treści.

Podczas audytu sprawdzimy dokładnie w najdrobniejszych szczegółach wszystkie elementy strony lub sklepu internetowego. Przygotujemy plan rozwiązań, aby Twoja witryna była jak najbardziej zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki i oczekiwań klienta. Do oceny Twojej strony WWW wykorzystujemy listy kontrolne, profesjonalne narzędzia online oraz własne wieloletnie doświadczenie. Na koniec na podstawie analizy sporządzimy szczegółowy raport zaleceń, które należy wdrożyć.

DOKŁADNA ANALIZA STRONY WWW

Co wyróżnia nasz audyt SEO?

Perfekcjonizm

Zajrzymy w każdy zakamarek Twojej witryny i porównamy ją ze stronami konkurencji plasujących się najwyżej w wyszukiwarce. Do pracy używamy najlepszych, dostępnych narzędzi.

Pomoc na każdym etapie

Nasz audyt SEO nie kończy się na wręczeniu Ci dokumentu z szeregiem wytycznych. Jesteśmy także po to, aby je wdrożyć na Twojej stronie. Twój sukces jest naszym sukcesem.

Wielozadaniowość

Skupiamy się na wielu aspektach analizy Twojej witryny. W pakiecie dostaniesz audyt techniczny, audyt konkurencyjne, audyt społecznościowy, audyt treści, audyt linków.

Czas na zmiany

Dla kogo jest audyt SEO?

Audyty stron internetowych są niezbędnym środkiem poprawy wydajności i widoczności strony internetowej. Audyt poprawi pozycję w wyszukiwarce Google, jednocześnie zwiększając ruch w witrynie i jej wydajność. Audyt strony internetowej daje wyjątkową szansę na rozwój w sieci.

Audyt SEO jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji, dopasować ofertę, treści do potrzeb klientów, poznać ich oczekiwania.

KLUCZ DO SUKCESU

Dlaczego przeprowadzenie audytu jest ważne?

Gdy tracisz wejścia na stronę WWW, równocześnie spada Twoja sprzedaż. Konkurencja w internecie jest ogromna, dlatego warto wiedzieć, co i jak zrobić, aby przebić się i zostać zauważonym. W dzisiejszych czasach sama reklama nie wystarczy. Prowadząc własną stronę www, musi być ona odpowiednio skonstruowana, a treści odpowiednio dobrane i osadzone. Jeśli jak najwięcej aspektów działa optymalnie, tym większa szansa na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, a tym samym większa szansa na zdobycie klienta.

Audyt SEO wskaże Ci drogę, jaką warto podążać i da ci szczegółowe informacje co zmienić, aby strona była jak najbardziej dopasowana do wymagań wyszukiwarek.

Co ile należy przeprowadzać audyt?

Co do ilości audytów w roku nie ma odgórnych wytycznych i jest to sprawą indywidualną. Zależy też od wielkości witryny. Większość firm przeprowadza audyt 2-4 razy w roku. W przypadku małych witryn czas między audytami wynosi przeważnie 6-8 miesięcy. Audyt SEO jest zawsze wskazany, gdy z nieznanych przyczyn wejścia na stronę spadają, a nasza witryna pojawia się coraz dalej wynikach wyszukiwania.

KROK PO KROKU

Jak przeprowadzamy audyt SEO?

Optymalizacja strony pod kątem SEO to długotrwały proces, wymagający analizy wielu elementów składowych strony. Audyt SEO dzieli się na 4 główne filary, a każdy z nich na mniejsze poszczególne parametry.

Elementy on-site

Sprawdzenie poprawności kodu, matatagów, struktury nagłówków, optymalizacji obrazów, jakość adresów URL, jakość treści.

Elementy off-site

Analiza linków powiązanych z witryną (tzw. linki zewnętrzne). Sprawdzenie profili w social media oraz wizytówki Google.

Analiza techniczna

Sprawdzenie szybkości ładowania się strony, problemów z jej wczytywaniem, występujących błędów oraz mapy strony.

Analiza UX

Sprawdzenie użyteczności witryny i jej dostępności dla użytkowników. Jakość UX serwisu ma ogromny wpływ na konwersję.

Podczas audytu SEO badamy także strony konkurencji, aby podpowiedzieć Tobie, co zrobić, aby ją przebić i aby Twoja witryna była konkurencją dla niej.

Dopiero perspektywa uzyskana dzięki przeprowadzeniu kompleksowego audytu pozwoli Ci zweryfikować i zdefiniować wadliwe elementy, które wychwycone i zoptymalizowane pozytywnie przełożą się na Twoją zwiększoną widoczność. Za nią nierozerwalnie idzie większy ruch na stronie, co z kolei wygeneruje pożądane konwersje.

SPRAWDZIMY ZACHOWANIE UŻYTKOWNIKÓW

SXO, czyli audyt użyteczności strony

Nasza firma przeprowadzi dokładną analizę Twojej strony w zakresie SXO (SEO +UX). Jest to analiza tego, jak Twoja strona wypada na tle konkurencji. Porównamy ich treść, liczbę nagłówków, słów kluczowych, meta tagi, parametry ALT obrazów, szybkość ładowania strony. Zajrzymy w każdy najdrobniejszy szczegół czołowych konkurencyjnych witryn, wpływający na ich sukces, aby przygotować dla Ciebie najlepszy z możliwych plan wzniesienia się na wyżyny wyszukiwania.

Audyt SXO sprawdza, jak zachowują się użytkownicy, co ich przyciąga, jakie treści ich przekonują, co decyduje o staniu się klientem. To wszystko jest po to, aby jeszcze lepiej zoptymalizować Twoją witrynę pod potrzeby klienta.

Audyt SXO to najlepsza inwestycja jaką możesz zrobić dla swojej strony WWW oraz swoich klientów.